У Римі відбулася Хресна Хода, де українка та росіянка разом тримали хрест

Про це інформує сайт “Твоє місто”.

Ввечері 15 квітня о 22:15 год у Колізеї у Римі розпочалася Хресна дорога, яку очолив Папа Франциск. За рішенням Ватикану, хрест на 13-ї стації передали українці та росіянці, що символізувало примирення народів. Обидві жінки разом працюють у госпісі.

«Саме під час цих роздумів-молитви хрест буде в руках Ірини та Альбіни, які будуть під ним разом зі своїми сім’ями. Вони прибули до Італії два десятиліття тому, а сьогодні працюють у відділенні паліативної опіки, служачи пацієнтам, які перебувають на важких стадіях хвороби, на термінальній стадії життя, і яким, на перший погляд, вже нічим не можна допомогти. Однак, це не так: можна полегшувати біль, повертаючи гідність людській особі. Сьогодні їхні голоси, кожного дня близькі зі страждаючими, виражають сподівання на мир», – йшлося на сайті Vatican News.

Однак, підкреслимо заради справедливості, що жодного тексту не зачитувалося, коли українка та росіянка несли хрест, а просто відбувалася хвилина мовчання. Це свідчить про те, що бодай частково, але Ватикан прислухався до зауважень українців.