У Римі відбулася спільна молитва за мир у Сирії, Україні та інших країнах

molytva_za_myr_15_04_2015Увечері середи Світлого тижня українська громада в Римі взяла участь у молитві за мир в Сирії, Україні, Іраку та інших країнах, де йдуть бойові дії. Молитва була звершена в італійській парафії Санта Марія ай Монті, що поблизу української парафії Свв. Сергія і Вакха. Очолилили молебень Патріарх сиро-католицької Антіохійської Церкви, Ігнас Юсеф ІІІ Юнан, владика Бутрос Мараяті, вірменський єпископ Алеппо в Сирії, та єпископ-помічник Риму, Владика Маттео Дзуппі, у співслужінні пасторального координатора для українців греко-католиків Італії, о. Марка Ярослава Семегена, пароха української парафії Свв. Сергія і Вакха, о. Івана Кулика, та інших священнослужителів української, сирійської та італійської Церков.
Також у молитві взяли участь представники різних монаших чинів та згромаджень і численні миряни.

Учасники прохали в Бога миру на воєнних теренах, творячи молебну молитву до Богоматері. Літургійним співом Молебень супроводжували представники української парафії Свв. Сергія і Вакха.

Своє слово Патріарх Ігнас Юсеф ІІІ Юнан розпочав з Христового вітання «Мир вам», запевняючи, що незважаючи на все, переслідувані християни, зокрема сирійського народу, продовжуватимуть покладати надію на Бога, Котрий обіцяв бути зі Своїми послідовниками аж до кінця віку.

Вечірня молитва в італійській парафії поєднала представників різних народів і обрядів у єдиному проханні миру на землях воєнного лихоліття та стала проявом солідарності та братньої підтримки.

Джерело: ukr-parafia-roma.it