У Шевченківському гаю відбудеться восьмий благодійний фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом»

Святкуймо Воскресіння разом 2016У Шевченківському гаю 8 травня 2016 року БО «Фундація Духовного Відродження» Львівської архиєпархії УГКЦ проведе восьмий благодійний фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом», щоб у великому дружньому колі розділити радість Воскресіння Христового та продовжити багатовікові традиції українського народу.

Майже кожен майданчик, що буде представлений під час фестивалю, стосуватиметься діяльності різноманітних структур Львівської архиєпархії УГКЦ.

Фестиваль розпочнеться з Архиєрейської Літургії об 11.00 год у церкві св. Миколая, яку очолить владика Володимир. А отець Михайло, парох відповідальний за душпастирство людей з вадами слуху, співслужитиме її мовою жестів.

З 13.00 по 20.00 год. відбудеться великий концерт за участю відомих українських виконавців, дітей з Центру дитячої та юнацької творчості Галичини, колективів з різних парафій, Школи для дітей з вадами слуху.

«Фестиваль – не лише майданчик зустрічі, а й чудова нагода ближче познайомитися з соціальним служінням Церкви та просто поспілкуватися, щоб зарядитися духовним настроєм», – каже директор БО «Фундація Духовного Відродження» ЛА УГКЦ, о. Тарас Милян.

Під час фестивалю проводитимуться різноманітні майстер-класи для дітей, молоді та осіб старшого віку: писанка-витинанка, прикраси зі шкіри, орігамі, писанка в техніці квілінг, розпис писанки-пряника, флористика, вироби з фетру та інші. Також для дітей впродовж двох днів діятиме інтерактивний майданчик із забавами, цікавими конкурсами, бансами. Молодь зможе взяти участь у водінні гаївок, козацьких забавах. Гості, які люблять подарунки зможуть взяти участь у благодійній дитячій та дорослій лотереях та виграти багато цікавих призів. Кожен, кого цікавить глибока розмова про духовне, матиме змогу поспілкуватися на тему милосердя на інтелектуальному майданчику з Владикою Володимиром.

«Кожен зможе на фестивалі цікаво та корисно провести час, незалежно від віку та вподобань», – повідомляє координатор фестивалю Марта Батринюк.

Фестиваль організовується у співпраці з Львівською міською радою, Львівською обласною державною адміністрацією, Центром дитячої та юнацької творчості Галичини, мережею аптек «D.S.», компанією «AVE Львів», ВАТ «Троттола», ТзОВ ТВК «Львівхолод».