У Соборі св. Юра розпочали дев’ятиденні моління перед унікальною іконою Богородиці

Вчора,  4 липня 2022 року, на території Архикатедрального Собору св. Юра розпочалося дев’ятиденне моління до Матері Божої Неустанної Помочі.

Відтак, о 18:00 звершили Божественну Літургію, а опісля віряни вийшли на подвір’я біля храму, де встановлено масштабну мозаїчну ікону Матері Божої Неустанної Помочі та під проводом священнослужителів на чолі із о. Романом Кравчиком молилися Акафіст.

Настоятель Собору св. Юра о. Роман Кравчик у слові до присутніх підкреслив, що звертаємося нині до Матері Божої не лише зі своїми проханнями у дуже складні часи, але також із подякою як до доброї Мами.

Також о. Роман заохотив вірян долучатися до молитви упродовж усіх 9-ти днів. У п’ятницю 8 липня о 18-тій буде Літургія, о 19-тій Акафіст і з нагоди Всеукраїнського Дня родини відбудеться благословення родин, а потім кожній родині вручать невеличку ікону Матері Божої Неустанної Помочі. У вихідні моління будуть за таким графіком: о 17:00 Вечірні Богослужіння, а опісля Акафіст. Додамо, що в особливий спосіб віряни моляться за наших воїнів, перемогу та родини.