У Соборі Св. Юра відбулася молитва Тезе для молоді Львова

1234567У Соборі Св. Юра, 7 грудня відбулася екуменічна молитва Тезе за участі Преосвященного владики Венедикта (Алексійчука), єпископа-помічника Львівської архиєпархії УГКЦ  та брата Георга зі спільноти Тезе (Франція).

Нагадаємо, що організаторами зустрічі є молодь м. Львова за сприянням Комісії у справах молоді Львівської архиєпархії УГКЦ. Участь у молитві також взяла спільнота ЛМГО «Українська молодь – Христові».

Молодь молилась за мир і спокій в Україні, за військових, котрі захищають нашу Батьківщину, в особистих наміреннях.  Звучали духовні пісні у стилі Тезе на прославу Господа.

Після молитви присутні почули звернення до молоді, яке зачитав Преосвященний владика Венедикт, та поставили запитання, які турбують молодих людей у сучасних обставинах.

Про випадковість та закономірність прежитого постмайданівського часу, про зміну нашої свідомості та особистості  владика висловився як про результат тих подій, які ми пережили в минулому.

«Ті чи інші події у нашому житті  не є випадковістю. Те, якими ми є зараз, є результатом подій, які ми пережили у своєму житті», – сказав владика.

Також єпископ наголосив на потребі єдності та взаємної солідарності, незважаючи на різниці, які нерідко розділяють людей між собою: «Будьмо щирими: не є легко любити людей, бо вони усі різні, однак ми, взаємно впливаючи одне на одного, – потребуємо одне одного».

Підсумовуючи, проповідник  звернув увагу на віру, яка є витоком людського буття і, «навіть якщо ми десь кажемо собі – я не вірю, що можу змінитись, – то Бог вірить», – завершив владика Венедикт і закликав не боятися любити, прощати, вірити та надіятись.

За матеріалами: Департамент інформації УГКЦ