У Соборі св. Юра відбулись молитовні чування

1 червня 2018 року в Архикатедральному Соборі святого Юра (м. Львів, пл. Св. Юра, 5) відбулися молитовні вечірні чування. Участь в моліннях взяли члени спільнот почитателів Найсвятішого Серця Христового, Непорочного серця Пречистої Діви Марії, що мають традиційні зустрічі у першу п’ятницю місяця, а також учасники спільноти «Святоюрська Молодь». Очолив чування о. Михайло Кушнір, духівник спільнот.

Молитовна зустріч була приурочена урочистому початку місяця червня, з нагоди якого в Соборі виставлено для молитовного почитання образ Серця Христового, автором якого є Софія Шептицька, мати Праведного Митрополита Андрея. В часі чувань перед цим образом вірні звершили Молебень до Христа Чоловіколюбця, Вечірню, молитву вервиці за мир, Акафіст до Господа Нашого Ісуса Христа. Відтак вірні звершили похід зі свчками до пам’ятника Митрополиту Андрею.

До чувань долучився також преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ. Разом із присутніми він взяв участь у молитовній ході, а пізніше очолив Архиєрейську Божественну Літургію.

Джерело: УГКЦ. Львівська Архиєпархія