У соборі Святого Юра молились за усіх працівників соціальної сфери

Традиційно у першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. З цієї нагоди напередодні свята, 4 листопада 2016 року, у Соборі Святого Юра відбувся урочистий Молебень за усіх працівників  цієї галузі.

sad

«Герої Милосердя – саме так можна назвати працівників соціального служіння. Сьогодні ми відходимо від радянського способу святкування тих чи інших свят. Ми мали на День вчителя прекрасну молитву у нашому Соборі і сьогодні дякуємо за тих соціальних працівників, які в особливий спосіб служать людям», – зазначив о. Павло Дроздяк, капелан Львівської міської ради.

Участь у Молебні взяли працівники соціальної сфери, влади та духовенство Львова. Молитву очолив Митрополит Львівської архиєпархії УГКЦ Владика Ігор.

«Хай Бог благословить вас щедрими духовними дарами і добрим здоров’ям. Щоб ви гідно працювали і були відповідальними за тих, про кого опікуєтесь», – зазначив Митрополит Ігор.

Долучився до Молебня і привітав соціальних працівників, а також відзначив окремими подяками міський голова Львова Андрій Садовий.

За матеріалами: Прес-служби ЛМР

Фото – Олександр Мазуренко