У столиці розкажуть, якою мовою говорив Київ часів Ярослава Мудрого

1470829794_0  Сьогодні, 11 серпня 2016 року, о 19.00 год., у столичному Музеї «Золоті ворота» розпочнеться наукова лекція В’ячеслава Корнієнка «Якою мовою говорив Київ часів Ярослава Мудрого?».

Лекцію прочитає один із найкращих фахівців країни в царині графіті, доктор історичних наук, заступник генерального директора з наукової роботи Національного заповідника «Софія Київська», автор одинадцяти наукових монографій та майже двохсот статей В’ячеслав Корнієнко.

 Він пропонує не лише уявити, але й почути вимову – нехай і кількох слів – але саме так, як вимовляли їх у часи, коли зводилися Золоті ворота.

 «Лекторій / Золоті ворота» – спільний проект Національного заповідника «Софія Київська» та Українського радіо в рамках відкритого простору Golden Gate Space, що об’єднує людей як центр культурно-просвітницького життя України.

Взяти участь в лекторії – це також можливість оглянути унікальну пам’ятку часів Київської Русі –  Золоті ворота, стати учасником запису радіопрограми.

Реєстрація на лекцію обов’язкова. Адреса: Київ, вул. Володимирська, 40А, (044) 278-45-44; (067) 717-55-47. За ціною вхідного квитка до музею.

За матеріалами  «Релігія в Україні».