У суботу «Слід Життя» проведе акцію-майстер-клас «Черевички від святого Миколая»

Перинатальний госпіс «Слід Життя» запрошує на акцію-майстер-клас «Черевички від святого Миколая». Спільнота пропонує навчитися робити символічні черевички і затишно провести час.

«Разом створюватимемо крихітні черевички, які мають важливу місію. Їх можна повісити на ялинку, а можна як знак пам’яті і пошанування дитинки – подарувати батькам. Цим самим дамо зрозуміти, що для нас важлива їхня дитинка і ми про неї пам’ятаємо, не залежно від тривалості її життя», – зазначають організатори і наголошують: такий подарунок зможе замінити слова, які важко сказати батькам, що пережили перинатальну втрату.

Зустріч відбудеться у суботу, 17 грудня 2022 року, о 15.00 в музеї Митрополита Андрея Шептицького (м. Львів, вул. Кривоноса, 1)

Участь у заході безкоштовна, усі матеріали надаються.
Проте можна скласти благодійний внесок на розвиток музею.

До слова, 11 грудня в музеї відкрилася фотовиставка Мирослава Тернавського «Моє серце – твоя колиска» зі світлинами зустрічей спільноти «Слід Життя» і щорічного вшанування Дня пам’яті про перинатальні втрати.

Перинатальний госпіс «Слід Життя» – це неприбуткова організація, яка є першою пропозицією перинатальної паліативної опіки та допомоги в Україні. Вже декілька років спільнота об’єднує батьків, що пережили перинатальну втрату. Госпіс надає можливість отримувати висококваліфіковану і міждисциплінарну допомогу сім’ям, дітям яких під час вагітності було діагностовано невиліковну хворобу або несумісні з життям відхилення у розвитку.