У суботу вулицями Львова пройде скорботна хода на честь Блаженнішого Любомира Гузара (ФОТО)

821Сьогодні, 3 червня 2017 року, у Львові продовжуватимуться заходи, приурочені пам’яті Блаженнішого Любомира (Гузара).

О 9.00 год. розпочалася заупокійна Архиєрейська Літургія в Архикатедральному Соборі Святого Юра (очолює Блаженніший Святослав).

Також сьогодні пройде скорботна хода вулицями Львова до храму Святого Архистратига Михаїла. Вірні зможуть помолитись панахидою за спочилим.

Опісля відбудеться від’їзд похоронного кортежу до Києва.

Нагадуємо, що віряни, які прибудуть до Львова на прощання із Блаженнішим Любомиром, зможуть зупинитися автобусами чи приватним транспортом на приватних паркінгах:

–         Біля «Арени Львів»;

–         Біля «Епіцентру» (вул. Городоцька та вул. Б. Хмельницького)

–         на Галицькому перехресті.

З цих трьох точок курсуватимуть шатл-баси, які довозитимуть всіх, хто бажає попрощатись з Блаженнішим, в зону наближену до Собору святого Юра. Шатл-баси курсуватимуть цілодобово, починаючи з 05.00 год. ранку 2 червня до 15.00 год. 3 червня.

Для забезпечення громадського порядку і гарантування безпеки вірян, передбачено  перекриття вулиць, прилеглих до Собору Св. Юра, де відбуватиметься прощання.

З 18.30 год.  1 червня, перекритими будуть: вул. Листопадового Чину від вул. Б. Лепкого, а також прилеглі до неї – вул. Гоголя та вул. І. Огієнка від вул. Городоцької; вул. Матейка та вул. Новаківського від вул. К. Рилєєва; вул. Устияновича від вул. Професорської; вул. Озаркевича та вул. Шептицьких до вул. Сєченова; вул. Митрополита Андрея до вул. Митрополита Ангеловича.

Львівська міська рада звертається до мешканців та гостей міста з проханням у  суботу без нагальної потреби утриматись від користування приватним автотранспортом. Це необхідно заради уникнення ускладнень руху у місті. Також буде збільшено кількість одиниць транспорту на нічних маршрутах.

Вже третій день нескінна кількість мирян востаннє прощається зі своїм духовним Батьком. Пропонуємо фотопідбірку Олександра Мазуренка: