У Свято-Георгіївському храмі Львова владики Сходу і Заходу України звершили нічне богослужіння

03У ніч на 2 липня, за традицією у першу суботу місяця, у Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова була звершена Божественна літургія з особливими проханнями за мир в Україні та її Святу Церкву.

Богослужіння очолили архиєпископ Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон та єпископ Львівський і Галицький Філарет. Преосвященним владикам співслужили клірики єпархії.

Наприкінці Богослужіння єпископ Філарет подякував архиєпископу Пантелеімону за спільну молитву про такий жаданий мир в цей складний час, та запевнив, що галичани щодня моляться за жителів Донбасу. Також він відзначив, що лише Церква сьогодні об’єднує усі куточки нашої Держави.

Гість Львівської єпархії владика Пантелеймон подякував за молитовну єдність та наголосив, що «сьогоднішня молитва є особливою, оскільки перед одним Престолом Божим молилися разом Схід і Захід нашої Вітчизни». Від імені своєї Луганської пастви архиєпископ запевнив, що усі жителі регіону прагнуть лише миру і порозуміння.

Насамкінець всім вірним були винесенні для поклоніння святині з архиєрейськоі захристії: Часточка Животворчого Хреста Господнього, мощі апостолів Петра і Павла та багатьох інших святих.

За матеріалами: upc.lviv.ua