У Свято-Покровському кафедральному соборі ПЦУ відзначили 30-ту річницю відновлення молитви

Сьогодні, 4 грудня 2020 року, на свято Введення у храм Пресвятої Богородиці урочисто відзначили 30-ліття відновлення молитви у стінах Свято-Покровського кафедрального собору ПЦУ.

 Архиєрейську Божественну Літургію очолив Митрополит Львівський і Сокальський ПЦУ Високопреосвященний Владика Димитрій (Рудюк) у співслужінні із собором священників.

У своєму слові Владика Димитрій наголосив, що у сьогоднішньому непростому часі пандемії, храм є дороговказом, значення якого особливо цінуємо, адже  не всі можуть прийти і долучитися до спільної молитви наживо.

“Храм у житті кожного із нас відіграє велике значення. Сьогодні минає 30 років, відколи парафіяни, ми з вами, тому що тут стоять ті, які пам’ятають цей день, зайшли до храму Божого, до цього храму. 10 років тому, на Введення, ми прославили ікону Божої Матері ” Львіська Одигітрія”, яка є у нашому храмі, якій ми поклоняємося і це є наша велика святиня. Господь за 30 років, за допомогою Божої Матері, яка є нашою Небесною Покровителькою, посилав нам добрих людей, добрих парафіян, які вже відійшли у вічність. І ми сьогодні згадуємо, перш за все, і Митрополита Андрія, який входив у цей храм разом зі своєю паствою і отців цього кафедрального собору, які вже у вічності”, – розповів Митрополит Димитрій.

Також владика висловив подяку Львівському міському голові Андрію Садовому і Львівській міській раді за відновлення фасадів Свято-Покровського кафедрального собору ПЦУ у Львові.

Наприкінці моління Митрополит Димитрій вручив грамоти тим людям, які щоденною працею та служінням роблять великий внесок у життя парафіяльної громади.  За Божественною Літургією Владика рукоположив у сан священника диякона Ростислава Кутного.