У Тартакові відбудеться особливий день молитви за медичних працівників та хворих

2 липня 2022 року,  у санктуарії Пресвятої Діви Марії Зцілення Хворих в Тартакові (Сокальський район), відбудеться День молитви за хворих та працівників служби охорони здоров’я. 
 
Виїзд зі Львова о 8:30, повернення о 16:00. Запрошуємо медиків та хворих. о.Григорій Драус –  0975170642
 
Довідка: 
 Ікону Матері Божої написав італійський художник у першій половині ХVIIст. для приватної каплиці маєтку графів Потоцьких у Тартакові, а після пожежі в маєтку ікону переказали до парафіяльного храму св. Архангела Михаїла. У період із 1764 до 1777 року було задокументовано понад 80 чудес за посередництвом Діви Марії Тартаківської, і на цій підставі 1777 року єпископ Холмський Антоній Окенцький установив санктуарій Матері Божої Тартаківської. Після ІІ Світової війни ікону перевезли до Польщі й зараз вона перебуває у рідному краї архієпископа Мечислава Мокшицького — у с. Лукавєц біля Любачева.
8 січня 2004 року у Ватикані, Папа Римський Йоан Павло ІІ освятив та коронував ікону для Тартаківського костелу.
 
 
У 2020 році відбулося відновлення санктуарію Матері Божої Зцілення Хворих. Присутні мали змогу вислухати свідчення про зцілення за посередництвом Матерії Божої Тартаківської. Богородиця зцілила молоду жінку при надії, якій лікарі не давали шансів стати мамою.