У Теологічному інституті ім св. Йосифа Більчевського РКЦ урочисто розпочнуть навчальний рік

27 вересня 2019 року, у Теологічному інституті ім. св. Йосифа Більчевського РКЦ (вул. Львівська,62 Львів-Брюховичі) відбудеться симпозіум  „Życie jako locus theologicus” (“Життя як ocus theologicus”).  Подія розпочнеться о 15:00 у інституті із лекції  отця-доктора Ярослава Грабовські “Правда у теології: між знаннями та викликом”.

У цей день також будуть лекції різних спікерів на теми присвячені паломницькому шляху Каміно де Сантьяго,  вибору у житті, викликам, які стоять перед сучасною родиною та іншим. У цей день, 27 вересня, о 18:00 відбудеться св. Меса, яку очолить Архієпископ і Митрополит Львівський РКЦ Високопреосвященний Владика Мечислав. 

“Для нас велика радість, що ми можемо в 11-те святкувати нашу інавгурацію у Богословському інституті ім. св. Йосифа Більчевського. Львівської Архідієцезії РКЦ. Під керівництвом нашого Архієпископа Мечислава Мокшицького маємо у п’ятницю Теологічний Симпозіум. А також у суботу буде інавгурація, буде у нас представлено рефрерат про отця, який у часі Другої Світової війни був ректором підпідьної семінарії Латинського обряду. До нас також приїдуть гості з Кракова, з Папського університету Івана Павла ІІ. Також будуть вручені заліковки студентам і також мирянам”, – розповів отець-директор Теологічного інституту імені св. Йосифа Більчевського Яцек Ульяш. 

28 вересня 2019 року о 10:00 у академічному костелі також відбудеться Св. Меса, яку очолить Архієпископ і Митрополит Львівський РКЦ Високопреосвященний Владика Мечислав. 

Об 11:00 відбудеться Академічна інавгурація.  Запланована низка заходів і зокрема зі словом звернеться до присутніх Архієпископ і Митрополит Львівський РКЦ Мечислав.