У центрі “Емаус” випустили видання, присвячене дітям з особливими потребами

У Львівському центрі «Емаус» випустили просвітницький журнал. Темою першого номеру є «Народження дитини з особливими потребами». Мета видання – підтримати сім’ї, які щойно дізналися діагноз свого сина чи доньки. Журнал планують безкоштовно поширювати в генетичних центрах, пологових будинках, а також центрах реабілітації, де діють програми раннього втручання.

1

Редактор журналу Надія Калачова зауважила: “У одній зі статей журналу є проникливі спогади Софі Мерсьє, мами з Франції. У пологовому будинку Софі дізнається, що у її сина синдром Дауна. Там у цілковитому розпачі в лікарській палаті вона помічає журнал, який лежав на столику. На титульній обкладинці – фото папи Івана Павла ІІ та два слова «Не бійтеся!». Ці слова були для Софі особистим посланням та допомогою. Ми щиро сподіваємося, що наш журнал стане такою поміччю для батьків, які дізнаються діагноз своєї дитини в Україні”. 

Одним із головних напрямків діяльності Центру «Емаус» є підтримка сімей, де є дитина з неповносправністю. Крістіна Англєс д’Оріак, керівник Центру «Емаус», розповідає: “Народження дитини – це завжди велика радість. Та коли перед батьками постає страшна правда про неповносправність їхньої сина або доньки – душа кричить, хоч іноді цей крик і є німим. Коли на нашу долю випадає випробування, душа мусить кричати й плакати, бо кричати і плакати ‒ означає прийняти цей удар долі. Неповносправність шокує, але водночас ця дитина криє в собі обіцянку життя. Існує надія. Це саме те, що ми хочемо відобразити на сторінках нашого видання”.

Ініціатори видання звертаються до працівників організацій, яким близька тема народження дитини з особливими потребами. Їм нададуть необхідну кількість примірників. Зголошуватися можна на електронну скриньку: n.kalachova@emaus.ucu.edu.ua
За матеріалами: https://ucu.edu.ua/