У Центрі обліку для бездомних людей організують різдвяну вечерю

У переддень Різдва Христового, 6 січня 2023 року, о 20:00 год працівники Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб для людей, які отримують послуги у цій установі, накриють святвечірній стіл. Тож близько півсотні людей, які через різні життєві обставини не мають домівки, зможуть спільно покуштувати традиційні святвечірні українські страви. Про це повідомляє Львівська міська рада.

«Розпочнеться різдвяна вечеря зі спільної молитви, а по завершенні – обов’язково будуть колядки. Як і щороку вечеря складатиметься з традиційних для українського столу страв. Обов’язково буде кутя, смажена риба, оселедець, борщ, вареники, грибна підлива, пампушки та узвар», – розповіли у Центрі обліку.

Різдвяну вечерю у Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб, що у Львові на вул. Кирилівській, 3а, готують багато років поспіль: цьогоріч вона відбудеться уже чотирнадцятий раз.

В організації вечері працівникам Центру традиційно допомагають громадські організації, благодійники та підприємці, за що в установі їм дуже вдячні. Цього року долучилися до підготовки вечері волонтери з Корпорації добрих справ. Також вони для кожного учасника вечері підготували ще й святкові подарунки.