У Церкві «Гефсиманія» відбувся семінар на тему практичного християнства

1423083701_4fbfc3ca36f6d1415a7f9a73728fcfca_bНаприкінці січня у приміщенні Церкви “Гефсиманія” у Львові, відбувся семінар на тему практичного християнства, де обговорювалось, як в реальному житті віра в Ісуса Христа може виявляти себе у стосунках на роботі, в сім`ї та служінні Господу.

Семінар проводила місія «Мир дому Вашому», зокрема директор місії Віктор Матвєєв у співпраці з єпископом, пастором Київської християнської Церкви Ігорем Алферовим.

Учасники семінару обговорили питання християнського консультування подружніх пар та пар, що планують одружитися, а також запропонували практичні кроки для початку служіння сім’ям, що потребують Божої допомоги. Близько 60 служителів та пасторів зі Львова і області відвідали семінар, щоб отримати відповіді на практичні питання християнського служіння сім’ям.

Головним спікером семінару був єпископ і пастор Ігор Алферов, який розповів як краще служителям допомагати і підтримувати дисфункціональні сім’ї. Пастор наголосив на частих посилках при консультуванні людей і поділився порадами щодо служіння сім’ям.

Семінар завершився молитвою, яку очолив старший пастор Церкви «Гефсиманія» Валерій Марченко.

За матеріалами: www.gethsemanelviv.net