У церкві Св. Трійці молитимуться за здоров’я львівського викладача, який рятував поранених у зоні АТО

filipsomovЗавтра, 26 вересня, у Львові молитимуться за здоров’я львівського викладача Руслана Філіпсонова, який врятував у зоні АТО 6 солдатів. Служба Божа за його здоров’я розпочнеться о 9.00 год. у церкві Св. Трійці, що на вул. Тершаковців 11а (напроти «Євроготелю»).

Молодший лейтенант, командир колони  Руслан Філіпсонов з червня ц.р. у складі збройних сил України воював у зоні АТО. 20 серпня, рятуючи поранених товаришів у боях у Георгіївці під Луганськом, отримав важкі поранення. Зараз перебуває у реанімаційному відділенні Київського військового госпіталю.

Про подвиги Руслана розповів його матері майор, який приходив у госпіталь. Руслан врятував шістьох своїх побратимів. Лейтенант Філіпсонов витягував з поля бою поранених хлопців і сам отримав важке поранення у живіт. У нього численні вогнепальні поранення черевної порожнини, перитоніт. Лікарі борються за його життя.

Руслан Філіпсонов працює старшим лаборантом кафедри загально-технічних дисциплін Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького. Закінчив Львівську політехніку, математик. «Ми з Русланом підтримували постійний зв’язок, – розповідає його товариш, лаборант кафедри Ярослав Магола. – В часи затишшя він розповідав про військові будні. Останній дзвінок був з-під Луганська, очевидно перед тим страшним боєм, де загинуло багато наших хлопців». Про те, що син перебуває в зоні АТО, мати не знала до останнього – аж до  його поранення. Сьогоднішній стан офіцера-викладача досить важкий. Його неможливо транспортувати до Львова. Він має розтрощені руку та ноги, постійно перебуває під крапельницею. Є проблеми з функціонуванням нирок.

Мати героя дуже пишається сином і молиться за його одужання. Щоб допомогти поставити Руслана на ноги і дати йому можливість жити повноцінним життям, сім’я потребує фінансової допомоги. Певні кошти на лікування зібрали на університетському ярмарку, а також кафедра, на якій працює Руслан. Попереду у нього довге лікування та реабілітація. Друзі та колеги сподіваються, що молодий організм лейтенанта-героя зможе подолати наслідки важких поранень.

Переказати гроші можна на картку ПриватБанку. Номер картки 5168757231919293 (одержувач: Філіпсонова Катерина Іванівна).

На фото 24-річний Руслан Філіпсонов (фото: ua.112.ua)