У Вроцлаві триває Постійний Синод УГКЦ

Нагадуємо, 1 червня 2018 року, у Вроцлаві розпочалася 4-та (55-та) сесія Постійного Синоду УГКЦ. У Постійному Синоді беруть участь: Блаженніший Святослав, митрополит Євген (Попович), владика Богдан (Данило), владика Теодор (Мартинюк), владика Ярослав (Приріз) — заступник владики Бориса (Гудзяка). Секретар Постійного Синоду – владика Богдан (Дзюрах).

Владики займаються підготовкою Синоду Єпископів УГКЦ (тема “Боже Слово і катехизація”), який у вересні цього року відбуватиметься у Львові, а також розглядають низку питань, пов’язаних із життям Церкви у міжсинодальний період.

У суботу, 2 червня 2018 року, у катедральному соборі Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Вроцлавсько-Гданської єпархії відбулася зустріч Постійного Синоду УГКЦ з молоддю.

Отець і Глава УГКЦ наголосив на важливості навчати своїх дітей української мови і передавати святу віру, бо це допоможе залишитися їм зі своїм корінням. Архиєрей закликав молодь в усіх обставинах життя шукати Бога, особливо у важкі моменти самотності, духовного пригноблення і різного роду труднощів.

Також у цей період Вроцлав відвідав й міський голова Львова Андрій Садовий, якого запросили взяти участь у форумі “Фестиваль Свободи”. Детальніше про програму заходу читайте ТУТ.

Захід присвячений 100-річчю Незалежності  Польщі та наступній річниці перших, частково вільних виборів.

Вчора, 3 червня 2018 року, мер Львова взяв участь у Божественній Літургії, яка відбулась у катедральному соборі Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста УГКЦ.

Джерело: Департамент інформації УГКЦpoland2day.com