Львівський християнський театр «САД» відвідав школу-інтернат з новими виставами (Фото)

wide_11-12.10 листопада християнський театр студентів «САД» виступив з новими виставами у Винниківській санаторній школі-інтернаті. Цього разу діти мали нагоду переглянути одразу дві вистави: «Бременські музиканти» та «Вінні-Пух».

“Бременські музиканти” показали, що справжня дружба завжди перемагає зло, яким страшним воно б не було. А “Вінні-Пух” додав до цієї дружби ще й життєрадісність, віру в диво, щирість, яких іноді так бракує у сучасному світі.

Як зазначають молоді актори, атмосфера була дивовижною,  і задоволення отримали не лише діти, а й самі учасники театру. Вихованці школи навіть після вистави не хотіли розходитись, а допомагали акторам змивати грим.

Читайте також: Студентський театр «САД» – ініціатива Центру Cтудентського Капеланства

Довідка

Студентський театр «САД» діє при Центрі Студентського Капеланства ЛА УГКЦ від жовтня 2014 року за підтримки Фундації Святого Миколая. Режисер постановник – Юлія Бондаренко, викладач НУ «Львівська Політехніка». Духівник театру – о. Юрко Остапюк, голова Центру Студентського Капеланства. До театру належать 30 студентів та випускників різних вишів Львова та з різних куточків України.

Виставами студентського колективу мали нагоду насолоджуватись викладачі та студенти вишів Львова, військовослужбовці Львівського гарнізону, діти у сиротинцях, школах-інтернатах Львова та області, а також прихожани Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла та багато інших.

Репетиції відбуваються щовівторка о 20.00 год. у студентському храмі блаж. свщмуч. Олексія Зарицького, студмістечко «Львівська політехніка» (вул. Лукаша, 3а). За деталями просять звертатися до студентського храму блаж. свщмуч. Олексія Зарицького або за тел.: +38 (098) 623 03 66 о. Юрій Остапюк – Голова Центру Студентського Капеланства ЛА УГКЦ.

Джерело: Центр Студентського Капеланства ЛА УГКЦ