Учасники АТО вирушили зі Львова у Міжнародне військове паломництво до французького міста Люрд

c7fd57c23f508398639dff120c60d82d5c19ed6aВійськовослужбовці з різних міст України на початку тижня вирушили автобусом до Люрду – святого місця у Франції. Серед них – курсанти Академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного – захисники сходу України. Також у складі делегації є українські воїни, які отримали бойові поранення під час виконання завдань в зоні антитерористичної операції.

Подорожуючи країнами Європи та виконуючи свою місію в місті Люрд, українські вояки разом із військовослужбовцями багатьох інших країн молитимуться за мир в Україні та всьому світі, за одужання поранених та спокій полеглих у воєнних конфліктах. Всього цьогоріч у Міжнародному військовому паломництві візьмуть участь військовослужбовці з понад сорока країн світу. Перебування українських військовослужбовців за кордоном та їхні дорожні витрати покриваються коштом доброчинної католицької організації «Kirche in Not» та окремих жертводавців. Активну участь в організації поїздки бере й Центр Військового Капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ, який очолює отець Степан Сус.

1Із нагоди від’їзду української військової делегації у Львівському гарнізонному храмі Святих Першоверховних Апостолів Петра і Павла відбулась спільна молитва, яку очолив преосвященніший владика Михаїл (Колтун) – голова Департаменту Партіаршоі курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур. На спільну молитву зібрались 15 курсантів Академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного, які повернулись із зони АТО та перебувають на реабілітації.

Додамо, що сьогодні, 14 травня, з Києва літаком вилітає інша група паломників, яка складається із тих, хто був поранений під час АТО.

За матеріалами: kapelanstvo.info