Учасники “Центру студентського капеланства” зустрілися із колегами з Німеччини

9 вересня 2018 р. львівська  молодь спілкувалася із німецькими студентами про волонтерство. Для учасників “Центру студентського капеланства” тема волонтерства дуже близька, оскільки вони активно опікуються дітьми із інтернатів та організовують дитячі християнські табори на східних теренах України.

1

До Центру Студентського Капеланства завітав студентський осередок Університету ім. Фрідріха Олександра Ерлангена-Нюрнберга, Баварія (Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg). Іноземні студенти також залучені у благодійність.

2

Під час зустрічі отець Юрій Остапюк представив діяльність Студентського капеланства у Львові та Україні загалом, зокрема Студентський театр “САД” та волонтерський простір DoBro. Потім, з допомогою перекладача на англійську Марічки Миханів, розпочався активний діалог студентів двох країн, зокрема власним життєвим досвідом ділилися самі волонтери, які часто бувають різних куточках України і сходу. Розмова супроводжувалася чаєм, кавою та солоденьким, а також теплими емоціями.

Джерело: Центр Студентського Капеланства ЛА УГКЦ