Учасники цьогорічного форуму “Золотий мольберт” йтимуть слідами Митрополита Андрея

molbert31 березня 2017 року, о 16:00 год., в Українському Католицькому Університеті, стартує  XV Міжнародний форум дитячої творчості «Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького». Захід представлений виставкою дитячих шедеврів Міжнародного конкурсу «Золотий мольберт».

У межах Форуму експонується пересувна виставка талановитої юної художниці Лілії Дорошенко, з міста Покровськ, Донецької області.

З 5 до 28 травня учасники Форуму зі Львова та області висловлюватимуть свої почуття образотворчою молитвою «Молитва дітей та Ангелів за Мир в Україні та світі», розписуючи на святоюрських мурах грандіозне стометрове полотно.

З 29 травня у Львові до Форуму «Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептцького» долучаться понад 250 дітей із Сєвєродонецька, Маріуполя, Слов’янська, Кальчика, Зорі (Донецької області), Станиці Луганської, Черкас, Хмельницька, Запоріжжя, Києва, Рогатина, Вітебська та Баранович (Білорусії) та інших країн.

30-31 травня, у ЛНМ ім. А. Шептицького двадцять переможців Міжнародного конкурсу дитячої творчості «Золотий мольберт», які вийшли у фінал попереднього року,  розписуватимуть ікону «Українська Богородиця» на дерев’яному ковчезі.

А 1 червня в День захисту дітей о 10.00 год. у Соборі Святого Юра Форум розпочинає естафету Миру. Сотні учасників, серед яких понад 250 зі Сходу України, урочистою ходою пройдуть від пам’ятника Митрополиту Андрею Шептицькому до Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького, щоб передати естафету «Мистецька хвиля миру дітей України та світу».

Джерело: прес-служба ЛМР