«Учімося молитись, молячись!»: Салезіяни Святого Івана Боско кличуть на Школу Ісусової Молитви

Салезіяни Святого Івана Боско УГКЦ запрошують всіх охочих до участі в Школі Ісусової Молитви, що розпочалася у жовтні. 
 
«Ціль нашої пропозиції є: “Навчитись молити молячись”. Бути біля Ісуса і слухати його слова. Це не так знати про молитву, як навчитись добре молитись»,  – зазначають організатори. Окрім того, Школа допоможе молитовно готуватися до світового дня молоді, який відбудеться 1-6 серпня 2023 року у Лісабоні. «Гасло цьогорічної зустрічі – “Марія встала і пішла поспішаючи”, яке свідчить про готовність Діви Марії сповняти Божу волю та служити, вирушивши без зволікань до родички Єлизавети. Постать Богородиці буде центральною темою і нашої цьогорічної Школи молитви. На прикладах з життя Матері Божої отці провадитимуть науки та спонукатимуть молодь до роздумів», – наголошують у Згромадженні.
 
Перша зустріч Школи на тему «Віра в житті Марії» відбулася 7 жовтня. На другу зустріч запрошують вже цієї п’ятниці, 4 листопада, о 19:30.
 
Розважати над темою «Надія в житті Марії» разом з учасниками буде о. Андрій (Боднар) СДБ.
 
Зустріч відбудеться в храмі Покрови Пресвятої Богородиці, УГКЦ (м. Львів, вул. Личаківська, 175). На неї запрошують усіх охочих, особливо молодь, щоб спільно вчитися молитви і глибше пізнавати свої стосунки з Богом.
«Учімося молитись, молячись!» – закликають організатори.