УГКЦ у Львові просить допомогти нагодувати бездомних, які особливо потерпають під час карантину

12 днів, 12 гривень, 12 друзів – саме за таким принципом у Львові започаткували “Формулу благодійності” на підтримку бездомних, яким допомагає спільнота “Оселя”. 

Через карантин, бездомні позбавлені можливості вести більш-менш звичний спосіб життя. Немає змоги просити милостині біля церков, які наразі є порожніми, шансів зігрітися на вокзалах, чи попросити залишків їжі у кафе, чи ресторанах. Через це, до спільноти взаємодопомоги “Оселя” почала звертатися більша кількість осіб, аніж зазвичай. У спільноті всі охочі бездомні  у вівторок та четвер можуть отримати гаряче харчування.  Людей більшає, а продуктів , щоб нагодувати усіх недостатньо. Щоб допомогти у цій ситуації, свої зусилля акумулювала благодійна організації “Фундація Духовного Відродження” ЛА УГКЦ, розповів керівник організації, диякон Ігор Колбасюк:

“Спільнота “Оселя”, як і багато інших організацій, потрапила у складну ситуацію. Бездомні, які раніше могли поїсти у закладах громадського харчування, позбавлені через карантин цієї змоги. Також не можуть вони зараз просити про поміч біля церков.  Тому спільнота “Оселя” звернулася по допомогу. І ми вирішили, що можемо стати у пригоді і попросити підтримки. Цю інціативу ми реалізуємо у рамках фестивалю “Святкуймо Воскресіння разом”, який через карантин перевели у формат онлайн. Для бездомних ми просимо пожертвувати 12 гривень, бо це 12 фестиваль,  12 гривень це середня ціна однієї хлібини, 12 гривень – це невелика сума, яку навіть люди, які через карантин не мають змоги працювати, зможуть пожертвувати. Також ми закликаємо кожного, хто візьме участь у акції, долучити 12 своїх друзів до ініціативи через Фейсбук”.

Станом на понеділок, благодійникам вдалося зібрати біля 7 000 гривень. Однак благодійна акція “Формула благодійності” триває до 26 квітня..

Формула проста:
👉 надсилаєш 12 гривень на вказану картку
👉 запрошуєш 12 друзів зробити те саме. Чому 12????
👉 Тому, що ць☺️огорічний Фестиваль вже 12-ий
👉 12 гривень – це середня ціна однієї хлібини. Ти та твої 12 друзів разом = 156 гривень))))

Для однієї особи це невелика сума, а для тих, хто годує майже 2️⃣0️⃣0️⃣ бездомних людей нашого міста в час карантину – дуже суттєва сума‼️

Реквізити: 5168757376092955 – картка Приватбанку, БО “Фундація Духовного Відродження” (керівник – Колбасюк І.В.), призначення: Формула благодійності-Оселя.

Детальніше за посиланням