«Україна – в серці кожного українця». Предстоятель ПЦУ привітав українців із Днем Незалежності

Предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній привітав українців з 30-річчям Незалежності України. Про це інформує видання “Релігійна правда”.

“Сьогодні свято, яке об’єднує всіх українців незалежно від віросповідання, місця проживання, віку, статі чи інших відмінностей – День Незалежності держави, назву якої всі ми носимо. Україна – в серці кожного українця, й інакше бути не може. Бо любов і повагу до неї ми несемо в пам’яті народу крізь століття, зростаючи на славній історії та загартовуючи незламний дух нашої нації у непростих умовах сучасності”, – написав митрополит Епіфаній на своїй сторійнці у Facebook.

Предстоятель ПЦУ наголосив, що 30 років відновленої Незалежності – це порівняно небагато, але цілком достатньо для усвідомлення себе у цьому світі, для формування цінностей і прагнень, для засвоєння уроків минулого і будування планів на майбутнє.

“Всі ми, проходячи різноманітні випробування, разом із нашою державою дорослішаємо, ростемо, розвиваємося. Тож, дай нам, Боже, сил і мудрості для подолання всіх сучасних викликів і протиріч, для мирного і процвітаючого майбутнього, для нових досягнень і всіх благ, яких Ти вже нас удостоїв та які на нас чекають попереду”, – завершив митрополит Епіфаній.

Джерело: Релігійна правда