Українські військовослужбовці вирушили зі Львова у Міжнародне паломництво до Люрду

Українські військовослужбовці та капелани вирушили 16 травня 2016 року у 58 Міжнародне військове паломництво до Люрду (Франція). Цього року делегація налічує 133 особи. Очолює її владика Михаїл, керівник Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України.

Перед виїздом паломники помолилися у Храмі архистратига Михаїла Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного у Львові. Після спільної молитви владика Михаїл благословив прочан на щасливу дорогу.

Участь української делегації у Міжнародному військовому паломництві буде ювілейною – двадцятою. У прощу вирушили офіцери, курсанти, військовослужбовці, учасники АТО, а також поранені, які беруть участь у паломництві до Люрду вже другий рік поспіль. Зокрема, найбільшою за попередні роки є група курсантів та офіцерів із Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, яка налічує 53 осіб. Очолює групу о. Степан Сус, Голова Центру Військового Капеланства та настоятель Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла Львівської Архиєпархії УГКЦ.

05-16

Додамо, цьогоріч у Люрді проходитиме 58-ме Міжнародне військове паломництво, яке присвячене Божому Милосердю. Зокрема, гаслом військового паломництва буде фраза – «Двері завжди відчинені», яка пригадуватиме усім, що двері Божого милосердя завжди є відкритими.

За матеріалами: www.kapelanstvo.info