Українська Незалежність – це феномен незламності нашого народу

21244582_1760640297297038_120732452_nУкраїнська Незалежність – це, мабуть, світовий феномен столітніх змагань за самоствердження вольностей, незламності і стійкості людей, які омріювали і здобули свою державність.

Якщо комусь здається, що у нас все не так, як би хотілося, то потрібно глянути у минуле і радіти з того, що ми маємо сьогодні.

 У світі немає такої країни як Україна, у якій би стільки цвіту (наукового, культурного) було знищено тільки в останнє століття за свою самоідентифікацію та державотворче мислення.

Ми є народ, який любить свою країну, працює з Богом для її розвитку, навіть не живучи у ній. Яскравим прикладом є діаспора, яка фінансує безліч проектів і старається підтримати усі добрі справи на різних рівнях їх творення.

Українці, як побожний народ, завжди все починали із Божого благословення. Козаки, повстанці виборювали вольності під патронатом Божої Матері. І в сучасній Україні, де одним із елементів інавгурації Президента, є Його клятва у вірності народу на Пересопницькому Євангелії. Вона означає, що ми будемо мати омріяну державу, що ми усі разом збудуємо ту країну, яка буде повертати із розсіяння своїх дітей.

Підготував отець-диякон Юрій Федів, голова Львівського ставропігійного братства св. Андрія Первозванного УАПЦ