Українці Італії святкуватимуть День Матері в соборі Святої Софії

denj_materi_rym2У неділю, 10 травня, українські мігранти в Італії здійснять паломництво до собору Святої Софії в Римі з нагоди Дня Матері. Розпочнеться святкування о 10.00 год. з Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолить владика Діонсій, Апостольський візитатор для українців греко-католиків в Італії та Іспанії. Після Літургії відбудеться Молебень до Пресвятої Богородиці за матерів.

Також під час паломництва миряни зможуть помолитися перед головною іконою Рима – “Salus Populi Romani” (“Спасіння римського народу”). Ця ікона особливо шанується городянами і є найвизначнішою богородичною іконою італійської столиці.

Завершить святкування Дня матері концерт духовно-патріотичної пісні за участю місцевих творчих колективів, отця Василя Брони та гурту “Фіра” з України.

Додамо, що українська спільнота в Італії щорічно відзначає День Матері. До організації також активно долучається молодь трьох парафій УГКЦ в Римі. Цьогоріч паломництво триватиме у молитві за Україну та українських матерів.

Довідка:

Собор св. Софії УГКЦ розташований в північній частині Рима. З центрального вокзалу TERMINI для прибуття до собору (via di Boccea 478) потрібно дотримуватись наступного маршруту: від TERMINI метром A (напрямок BATTISTINI); вийти на зупинці CORNELIA (передостання); перейти до автобусної зупинки, що на вулиці Boccea, звідки необхідно подорожувати автобусом № 915 або 905, 904, 190 до зупинки BOCCEA/TORREVECHIA (напроти собору св. Софії). Також можна їхати автобусом № 985, 983, 981, 980 до зупинки CORNELIA/BOCCEA і потім пішки повернутися на via di Boccea та пройтися в сторону собору св. Софії 50 м.

Прес-служба товариства “Свята Софія”
За матеріалами: ukr-parafia-roma.it