УКУ запрошує на серію відкритих лекцій «Життєстійкість: поміж страхом та вірою»

Український католицький університет у Львові запрошує долучатися до цьогорічних Днів УКУ, які об’єднає тема «Життєстійкість: поміж страхом та вірою». Тут на одному майданчику традиційно зберуться викладачі, студенти, випускники та друзі університету. 

«Понад рік триває повномасштабна війна. Майже всі сфери суспільної життєдіяльності мілітаризовані. Весь світ вражений нашим опором, проте чи дійсно ми настільки стійкі? Невже життєстійкість є вродженою рисою українців? Де беруться сили на відновлення і натхнення? Які цінності тримають національний дух? Сьогодні про Україну говорять як про «країну волонтерів», “країну незламних”, “країну супергероїв”». Проте мало хто визнає, що незабаром вона перетвориться у “країну ветеранів”!» – зазначають в університеті. «Запрошуємо долучитися до інтелектуальної дискусії про феномен української життєстійкості та актуальні зміни в громадянському суспільстві країни!»

Щорічні Дні УКУ – це святковий тиждень в Українському католицькому університеті з нагоди початку нового академічного року, під час якого відбудеться серія відкритих лекцій, майстер-класів, інтерв’ю від запрошених промовців, посвята першокурсників у студенти, а також святкування празника Храму Святої-Софії Премудрості Божої. Цьогорічні Дні УКУ відбудуться у Львові 29 серпня – 3 вересня 2023 року.

Серед лекторів, які говоритимуть про життєстійкість – Олег Романчук, лікар-психотерапевт, дитячий психіатр центру «Коло сім’ї», директор Інституту психічного здоров’я УКУ та Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії; Валерія Козлова, директорка програми МВА Бізнес-школи УКУ, власниця компанії «Corporate EQ», експертка з EQ в бізнесі; Андрій Дахній, історик філософії, перекладач, викладач УКУ; Роман Кечур, завідувач кафедри психології і психотерапії УКУ; о. Олег Кіндій, професор кафедри богослов’я, доктор патристичного богослов’я; Оксана Кулаковська, керівниця Аналітичного центру УКУ; о. Юрій Щурко, декан Філософсько-Богословського факультету УКУ, доктор біблійного богословʼя.

Вхід вільний. 

Програма та реєстрація: https://days.ucu.edu.ua/