Унікальна Львівська бібліотека в процесі будови (Фото)

collage_bibl_ucuЗараз на території студмістечка Українського католицького університету завершуються підготовчі роботи в будівництві інформаційно-ресурсного центру ім. Митрополита Андрея Шептицького (Бібліотека). А вже невдовзі відбудеться урочисте закладання пам’ятної капсули в стіну майбутньої Бібліотеки та посвячення будівництва.

Урочистості з цієї нагоди заплановані на 14 вересня у день відкриття літургійного та навчального року в УКУ.

Бібліотека знаходитиметься на території студмістечка УКУ (вул. Стрийська, 29 – вул. Козельницька, 2), поруч з Стрийським парком.

biblioteka_02Інформаційно-ресурсний центр ім. Митрополита Андрея Шептицького поєднає одразу декілька функцій: буде гуманітарною бібліотекою світового рівня і сучасним навчальним центром. Перший поверх бібліотеки буде відданий під простір громадського креативу. Новий Інформаційно-ресурсний центр буде інноваційним передовим проектом, який забезпечить нові можливості для навчання, спільної роботи та дослідження для студентів, викладачів та гостей УКУ. Головними рисами нової бібліотеки стануть гнучкість і відкритість, що відіграють велику роль у проектуванні будівлі.

rew_db79d_c9387

Поруч з бібліотекою зараз триває будівництво храму Софії – Премудрості Божої.

За матеріалами: tvoemisto.tv та ucu.edu.ua