Усіх небайдужих закликають посильною пожертвою підтримати телебачення УГКЦ -“Живе ТБ”

«Живе телебачення» – це суспільно-релігійний проєкт, заснований Українською Греко-Католицькою Церквою. Сьогодні це масштабний медіаресурс, який має багатотисячну аудиторію в Інтернеті та плідно співпрацює з декількома загальнонаціональними та регіональними телеканалами. Пріоритетними для «Живого ТБ» є прямі трансляції богослужінь, інтерв’ю, програм, документальних фільмів, адже наше гасло: «Наживо на Живому!»

Велика роль «Живого ТБ» у житті Церкви зокрема і суспільства загалом в Україні та за кордоном проявилася під час поширення пандемії коронавірусу та запровадження карантинних заходів у світі. Упродовж декількох тижнів наш медіаресурс надавав (і продовжує це робити) унікальну можливість  численним вірним Церкви і всім зацікавленим особам через онлайн-трансляції брати участь у Божественних Літургіях.

“Особливим днем для нашого телебачення стало свято Воскресіння Христового. Великодню трансляцію «Живого ТБ» із Патріаршого собору Воскресіння Христового на наших сторінках у соціальних мережах переглянуло понад 500 тисяч осіб. Окрім цього, цю трансляцію ретранслювали одразу декілька загальнонаціональних телеканалів і тут аудиторія «Живого ТБ» уже сягнула кількох мільйонів осіб”, – діляться працівники телеканалу.

Можемо сміливо говорити, що на сьогодні   голос “Живого ТБ” впевнено звучить в українському медіапросторі. Із кожним роком аудиторія зростає, вдається знаходити нових друзів і партнерів. Нині на каналі «Живого ТБ» в мережі YouTube у нас понад 73 тисячі підписників, а на сторінці «Живого ТБ» у Facebook 64 тисячі підписників і понад 130 тисяч читачів.

Під час карантину, відповідаючи на виклики часу, ми розпочали три нових проєкти: ретрансляцію з власним синхронним перекладом українською мовою наук і молитов Папи Франциска (детальніше), Катехитичну онлайн-школу (детальніше) та програму «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» (детальніше). Ще два проєкти перебувають на стадії розробки. Крім того, ми маємо ще багато цікавих ідей і планів, які слугуватимуть духовному зростанню наших глядачів.

Проте для продовження нинішніх та реалізації нових проєктів «Живому ТБ» бракує коштів. Пригадуємо, що задум створити цей загальноцерковний медіаресурс народився в 2013 році і був втілений в життя завдяки фінансовій підтримці диякона Петра Токача та його родини. На різних етапах нас підтримували благодійні організації «Церква в потребі», «Реновабіс» та поодинокі жертводавці.

Сьогодні «Живе ТБ» потребує вашої підтримки. Якщо вам подобається те, що ми робимо, і ви поділяєте наші цінності, то можете допомогти нам фінансово, переказавши посильну для вас суму на вебсторінці «Живого ТБ» за цим посиланням zhyve.tv/donate. Пожертву можна скласти в гривнях, доларах чи євро. Ваша допомога надійде до Фонду підтримки медіаініціатив УГКЦ «Воскресіння».

Кожний ваш внесок подарує майбутнє «Живому телебаченню»!

 

Команда «Живого ТБ»

Джерело:http://news.ugcc.ua/