Услід за Львовом влада Києва розробила рекомендації щодо святкування Пасхи

Київська міська рада скористалася напрацюваннями Львова щодо проведення Великодніх свят. Карантинні напрацювання з’явилися на сайті столичної ради 23 квітня 2021 року. Варто зазначити, що на початку минулого тижня Рада Церков Львова надала такі ж рекомендації щодо пасхальних богослужінь.

У Києві як і у Львові, пропонують релігійним організаціям на Великодні свята забезпечити трансляцію всіх пасхальних богослужінь онлайн, а вірянам під час відвідування релігійних заходів користуватися захисними масками та дезінфекторами. Також перед проведенням богослужінь мають проводити моніторинг стану здоров’я священнослужителів. Кількість відвідувачів на богослужіннях має бути обмежена з розрахунку одна особа на 10 кв. метрів споруди чи приміщення. Якщо релігійний захід проводиться на відкритому повітрі, між присутніми повинні забезпечити дотримання дистанції 1,5 метра (за винятком членів однієї сім’ї, що живуть разом).  

«Приємно, що напрацювання Ради єпископів Львова стали прикладом для нашої столиці. Це свідчить про консолідовану позицію щодо боротьби з пандемією між нашими містами. Тільки спільно зможемо подолати жахливий вірус”, – зазначив директор департаменту “Адміністрація міського голови” Євген Бойко.