В Архикатедральному Соборі святого Юра відкривається живописна виставка «Квіти для Митрополитів»

В рамках вшанування роковин відходу до вічності Праведного Митрополита Андрея Архикатедральний Собор святого Юра у Львові запрошує на відкриття виставки малярства Галини Отчич «Квіти для Митрополитів».
 
«В Архикатедральному Соборі Святого Юрія вже стало доброю традицією вшановувати пам’ять праведного Митрополита Андрея Шептицького в день його уродин і день відходу до вічності виставками живопису. Виставки — це своєрідна творча данина знавцю і Великому Меценату української культури і малярства зокрема. Адже Митрополит Андрей усіляко підтримував художників, виділяв їм кошти на стипендії, поїздки за кордон для навчання у провідних мистецьких центрах; більше того — свого часу навіть викладав історію мистецтва у художній школі Олекси Новаківського», – зазначають організатори
 
Урочисте відкриття виставки, присвяченої Митрополитові Андрею та Патріархові Йосифу, відбудеться мистецьким дійством у понеділок, 31 жовтня 2022 року о 16:00 в Архикатедральному Соборі Святого Юрія за адресою: м. Львів, площа Святого Юра, 5.