В ефірах львівських телеканалів транслюватимуть документальний фільм «Милосердя Двері»

6e4kzhУ неділю, 20 листопада 2016 року, на завершення Ювілейного Року Божого Милосердя, у ефірах львівських телеканалів відбудеться трансляція документального фільму «Милосердя Двері».

Фільм розповідає про історію Ярославської ікони Богородиці, яка стала офіційним символом Року Милосердя у Католицькій Церкві. Чудотворна ікона, що є за походженням українською, перебуває у польському місті Ярослав. Глядачі зможуть дізнатися історію її походження, порятунку у буремні часи ХХ століття, реставрації, а також – шлях до Ватикану як символічних Дверей Милосердя Ювілейного Року.

Документальний фільм транслюватимуть телеканали «Перший Західний» у ранковий час – по завершенні трансляції Божественної Літургії, а також ТРК «Львів» о 20:10 год.

Позачерговий Ювілейний Рік Божого Милосердя у Католицькій Церкві завершується. Протягом цього року вірні мали нагоду здійснити паломництво до храмів, у яких було відкрито символічні Двері Милосердя, аби, здійснивши усі необхідні умови, через молитву і покаяння отримати повний відпуст. Ювілейний Рік для вірних був знаменний також присутністю особливих Місіонерів Милосердя, номінованих Папою, що мали благословення уділяти розрішення гріхів, що належать до компетенції виключно Апостольської Столиці. У Львівській Архиєпархії – з-поміж більше 1100 номінованих ієреїв у всіх куточках світу – Місіонерами Милосердя були о. Василь Іванів ЧНІ та о. Павло Дроздяк.

Джерело«УГКЦ. Львівська Архиєпархія».