В Екуменічній каплиці Львівської міської ради відбудеться катехиза про проголошення Керигми

good-news-for-ip-in-mexicoУ понеділок, 29 травня 2017 року, о 19:00 год., в Екуменічній каплиці Львівської міської ради відбудеться наступна катехиза.

Вона буде присвячена центральній темі християнського послання, якою є Керигма, тобто проголошення Доброї Новини.

“Чим є Керигма? З грецької перекладається як “проголошення”. Керигма не вимагає нічого, не дає вказівок, але преображає все. Коли перси наступали на Афіни, жителі міста були перелякані, що вони вб’ють або заберуть в неволю людей, все місто спалять. Мешканці Афін з переляком очікували на результати битви. Битва відбувалась під Марафоном. Грецька армія перемогла персів. Один з воїнів пробіг з поля битва з Марафону до Афін, вбіг на площу міста, крикнув: “Перемога!”  –  і впав мертвий від виснаження. І всі мешканці не знали, що робити: раділи, що місто і вони  збережені. Коротка новина переобразила все. І цим є Керигма –  добра новина, центральна і головна звістка християнства”, – розповів  о. Григорій (Гжегож) Драус, настоятель парафії Святого Папи Івана Павла ІІ Римо-Католицької Церкви.

Читайте також: “В неділю у Львові проведуть Пасхальні місії”

Довідка

Нагадуємо, катехизи відбуваються  по понеділках і четвергах (22, 25, 29 травня і 1 червня 2017 року) від 19.00 год. до 20.00 год., в Екуменічній каплиці Львівської міської ради (кім. 116). Вхід вільний!

Під час усіх катехиз йде мова про екзистенційній, життєвий підхід до Біблії. Ці заходи проводять не богослови, а звичайні миряни – разом із о. Григорієм (Гжегожем) Драусомнастоятелем парафії Святого Папи Івана Павла ІІ Римо-Католицької Церкви (адреса парафії: вул. Хуторівка 35А; каплиця філософсько-богословського факультету УКУ). Партнер заходу – сайт “Духовна велич Львова”.