В неділю у Львові проведуть Пасхальні місії

A_heart_for_prayerНагадуємо, щонеділі, у  період з 23 квітня до 21 травня 2017 року, від 16:00 год. до 18:00 год., спільнота римо-католицької парафії св. Йоана Павла II проводить Пасхальні молитви (місії) біля фігури Матері Божої (м. Львів, Проспект Свободи, 6).

Участь у них беруть парафіяни та гості парафії.

«Вже кілька років, ще на заклик Папи Бенедикта XVI, і сьогодні за підтримки Папи Франциска, на площах великих міст у всьому світі відбуваються так звані «місії на площах». Суть полягає в тому, що учасники спільнот, віряни виходять на площі міст, проводять молитву, Вечірню тощо. Зміст полягає у тому, щоб у Великодній час розповісти мешканцям міст про Воскреслого Христа, щоб можна було духовно зустрітись з Ним. Крім того, щоб не цуратись Євангелія, іншим людям показати, що Євангеліє є такою цінністю, якою варто ділитись всюди, не приховувати цей дар від інших тільки для себе», – розповів у ексклюзивному коментарі сайту «Духовна велич Львова» о. Григорій (Гжегож) Драус, настоятель парафії Святого Папи Івана Павла ІІ Римо-Католицької Церкви (вул. Хуторівка 35А; каплиця філософсько-богословського факультету УКУ).

Минулої неділі, у зв’язку із погодними умовами, місія не відбулась. Проте, її проведуть цієї неділі, 28 травня 2017 року, о 16.00 год., за звичною адресою: біля фігури Матері Божої (м. Львів, Проспект Свободи, 6).