В Екуменічній каплиці Львівської міської ради відбудеться катехиза про Слово Боже

womanreadingbibleУ четвер, 1 червня 2017 року, о 19:00 год., в Екуменічній каплиці Львівської міської ради відбудеться наступна катехиза, тема якої – Слово Боже.

“Можливо, хтось думає, що  Слово Боже перебуває тільки в рамках Біблії. Тим часом, як стверджує Євангеліє, “Якби записати все, що робив Ісус, то у цілому світі не вистачило б місця для цих книг”. Біблія представляє нам історію подій, Божих втручань в історію життя певних людей. Це модель, приклад того, як Бог діє в житті людей. Тому в Біблії можемо знайти і свою власну історію, розпізнати, як у дзеркалі, що Бог чинить в книзі наших життів. В Біблії є багато імен і подій, є історії кожного з нас. Бо Бог є автором Біблії і супроводжує кожного з нас у складних та радісних моментах.

Серце християнської духовності – в тому, щоб знаходити голос Божий і Його руку в Біблії, і запитувати: що Бог мені прагне цим текстом сказати? До яких моментів мого мого життя схожа ця історія? До чого конкретно Бог мене прикликає цим Словом? Як зростати в цій духовності?”, – розповів  о. Григорій (Гжегож) Драус, настоятель парафії Святого Папи Івана Павла ІІ Римо-Католицької Церкви.

Документальний фільм “На Горі Господь передбачить” показує, як добра християнська родина розмовляє про Біблію, шукаючи в ній зміст свого життя і Божого заклику.

У цьому фільмі 2003 року показана історія іспанської родини, яка має 19 дітей.  Дивитись ТУТ.

Довідка

Нагадуємо, катехизи відбуваються  по понеділках і четвергах (22, 25, 29 травня, 1 червня і 7 червня 2017 року) від 19.00 год. до 20.00 год., в Екуменічній каплиці Львівської міської ради (кім. 116). Вхід вільний!

Під час усіх катехиз йде мова про екзистенційній, життєвий підхід до Біблії. Ці заходи проводять не богослови, а звичайні миряни – разом із о. Григорієм (Гжегожем) Драусомнастоятелем парафії Святого Папи Івана Павла ІІ Римо-Католицької Церкви (адреса парафії: вул. Хуторівка 35А; каплиця філософсько-богословського факультету УКУ). Партнер заходу – сайт “Духовна велич Львова”.