В Ірландії священик скоротив проповідь через позіхаючих дітей

дітиСвященик в Північній Ірландії пообіцяв своїм парафіянам, що його проповіді будуть не довшими, ніж 5 хвилин. Він сподівається, що таким чином заохотить сім’ї з дітьми повернуться до церкви.

Як зазначив о. Педді о’Кейн, до такого кроку його надихнув досвід, набутий під час візиту до Техасу, де він почув кілька «коротких, гострих» проповідей. За його словами, багато священиків, «включаючи і мене, мають ілюзію, що наші проповіді є набагато цікавішими від того, якими вони є насправді».

«Один мудрий старий священик одного разу сказав мені: Якщо не можеш дістатись до нафти за перших п’ять хвилин, то краще перестань бурити».

В інтерв’ю «Belfast Telegraph» священик зазначив, що коротші проповіді будуть більш підходячими для дітей. Одного разу один чоловік запитав його, чому він повинен водити дітей до церкви, «якщо вони там тільки позіхають під час довгої проповіді, яку священик виголошує мовою, яку вони не розуміють?». Це запитання вразило священика, і він сподівається, що рішення скоротити проповідь зможе повернути до церкви сім’ї з дітьми.

Отець о’Кейн зазначив, що дотриматись 5-хвилинного ліміту буде «важко», однак, порадившись з парафіянами, він відчув їх підтримку.

Джерело: Католицький Оглядач