«Музика до кінофільмів»: в музеї історії релігії відбудеться особливий концерт на підтримку ЗСУ

30 червня у Львівському музеї історії релігії прозвучить концерт «Музика до кінофільмів». Улюблені мелодії гості концерту почують у виконанні органу та класичних інструментів, а кошти зі заходу будуть спрямовані на потреби Збройних Сил України.

 «Музика до кінофільмів» – це унікальна можливість по-новому почути знайомі мелодії з улюблених кінострічок. А крім того – чудова нагода нагода вперше познайомитися з органною музикою, або ж відкрити нові грані звучання цього величного інструменту. На гостей концерту чекає суміш класичного звучання та електронних гармоній, що створюють незабутню атмосферу повного занурення у музично-сюжетне полотно

«Чи мріяли ви коли-небудь відчути себе героєм епічного бойовика або романтичної драми, не виходячи з затишного концертного залу? На нашому концерті це стане реальністю! Пропонуємо зануритися у світ “Гри престолів”, спуститися у катакомби “Привида опери”, відчути містичність гармоній з “Ангелів і демонів”, згадати кумедні моменти з “Рожевої пантери” і “Високого блондина” та побувати в глибинах космосу з мотивами фільму “Інтерстеллар”.На музичному перформансі прозвучать також відомі мелодії з фільмів “Агент 007” та “Амелі”», – зазначають організатори.

У концерті беруть участь:
Олена Мацелюх – орган 
Ольга Стрілецька – фортепіано 
Софія Окрутна – віолончель 
Марта Герега – скрипка 
Тетяна Петришина – вокал
Ігор Мацелюх – флейта Пана, саксофон 

Катерина Назар – ведуча 
Герман Гошкадор – організатор

На концерт запрошують ГО Експеримент та Львівський музей історії релігії.

Відбудеться захід, у неділю, 30 червня, о 16:00, за адресою: м. Львів, пл. Музейна, 1.
 
Квитки можна придбати у касі музею або замовити за телефоном: 067 702 13 21 (Катя)
Кількість місць обмежена.