В ОАЕ вперше молилися Службу Божу у візантійському обряді українською мовою

10615988_607486279377673_2993426488437627109_nУкраїнці в ОАЕ відвідали першу в історії цієї країни українську Службу Божу. Про це повідомили в Посольстві України в ОАЕ.

«19 грудня цього року в церкві Святої Марії (м. Дубай) відбулася перша в історії ОАЕ Служба Божа у візантійському обряді українською та англійською мовами. Службу відправили отець Юрій Юрчик, капелан української громади в ОАЕ Апостольського вікаріату Південної Аравії, та отець Майкл О’Салліван, священик Апостольського вікаріату Південної Аравії», – ідеться в повідомленні.

Під час Богослужіння українці ОАЕ, зокрема, помолилися за мир, спокій, цілісність, соборність України та за здоров’я її воїнів.

По закінченні Літургії для дітей української громади в ОАЕ відбувся святковий вечір із подарунками на честь святителя Миколая Чудотворця. Заходи організовували за сприяння Посольства України в ОАЕ, представники якого також взяли в них участь.

«Відтепер українські служби в ОАЕ будуть відбуватися регулярно, що сприятиме подальшому духовному єднанню українців, які мешкають у цій країні», – наголосили в українському диппредставництві.

За матеріалами: www.ukrinform.ua