В УГКЦ просять допомогти закупити кисневі концентратори, щоб безкоштовно надавати їх хворим

Про ініціативу повідомили у Патріаршій Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я.  Раніше вже була закуплена певна кількість концентраторів і вони добре послужили людям, однак – темпи поширення COVID-19 стрімко наростають, тому і звертаються до людей доброї волі з проханням допомогти у закупівлі обладнання, яке справді рятує життя.

“Слава Ісусу Христу!
Цього разу наш пост буде небагатослівним, однак не менш конкретним у своїй актуальності.
Напевне ні для кого не є таємницею факт зростання негативної статистики щодо захворюваності та смертності від наслідків інфікування коронавірусом covid 19.
Тепер він «ополчився» проти нас кількома своїми різновидними мутаціями, кожна з яких несе реальну загрозу здоров’ю і життю людини.
Станом на сьогодні, наша ефективна відповідь є не настільки варіативною: допоки найсвітліші медичні уми нашого світу не винайдуть справді 100-відсотково дієвої вакцини, а можливості світових фармацевтичних потуг не зможуть нарешті остаточно задовільнити потреби кожного, недужі і надалі будуть критично потребувати того чуда медичної техніки, що його ми називаємо «кисневий концентратор».
Тих декількох апаратів, які, завдяки пожертвам багатьох добродійників, є на балансі Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я і на цілком безоплатній основі вже відслужили добру службу великій кількості людей, явно не вистарчає для забезпечення киснем всіх тих, хто відчуває у ньому життєву необхідність.
Тому знову виступаємо з ініціативою придбання сучасних кисневих концентраторів, для чого звертаємося з проханням про молитву та про фінансову пожертву на цю ціль до Ваших добрих сердець і працьовитих рук.
Нехай окремо ми й слабкі, але разом ми сила!
На незмінну ціль – незмінні банківські реквізити для надсилання Ваших пожертв:
картка Приватбанку 5168 7554 1863 2598, отримувач Карвацька Іванна (с.Севастіяна) – Голова Комісії.”