В УГКЦ закликають молитися за подолання коронавірусу

Такий заклик зробили у Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я УГКЦ.

“Слава Ісусу Христу!

Сьогодні Україна, як і цілий світ, переживає поширення нової небезпечної інфекції коронавірусу COVID-19.
Християни України та наша Греко-католицька Церква співпереживає з усіма, які захворіли, перебувають у небезпеці або втратили своїх рідних від цієї хвороби.

Насамперед Українська Греко-Католицька Церква закликає до особистої та, по можливості, спільної молитви за витривання у цей складний час та Боже змилування і подолання цієї хвороби.

Воднораз, ми повинні і самі докласти зусиль, щоб запобігати поширенню епідемії, насамперед дотримуватися рекомендацій: Всесвітньої організації охорони здоров’я, Міністерства охорони здоров’я України, місцевих санітарних та епідеміологічних служб.

Необхідно стати тими, які поширюють тільки перевірену інформацію, не впадають у паніку та відчай, проявляють уповання на Боже милосердя і провидіння та готові приходити на допомогу тим, які її потребують.

Варто особливо звернути увагу ще на такі речі:
– При підозрілих симптомах обмежити своє спілкування з іншими до мінімуму, не відвідувати місця скупчення людей та якнайшвидше звернутися до сімейного лікаря;
– При відвідуванні храму звернути увагу більше на духовне єднання із Христом Господом, не настоюючи на цілування ікон, реліквій чи інших побожних речей;
– Дотримуватися особистої гігієни, особливо гігієни рук, часто їх миючи відповідно до рекомендацій МОЗ, або дезінфікуючи відповідними засобами;
– При прийнятті Святого Причастя всіляко уникати торкання устами ложечки;

Пам’ятаймо, що будь-які випробування, які допускає нам Господь, переважно є наслідком нашого блукання далеко від Нього. Та у своєму милосерді Він, сповнений любов’ю, завжди перебуває поряд із хворими, немічними і тими які потребують його ласки.
Він є єдиним і правдивим лікарем душ і тіл.
Тому єднаймося у молитві під час цього Великого Посту, щоб у покаянні він відкрив нам правдивий шлях, щоб вчені винайшли ліки від цієї хвороби, а всі ми прославляти його милосердя.

Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров‘я
_ с.Севастіяна Карвацька”.