В УКУ освятять унікальний храм Софії – Премудрості Божої

dsc_7726У неділю, 11 вересня 2016 року, в Українському католицькому університеті (вул. Козельницька, 2а) освятять церкву Софії – Премудрості Божої. Чин освячення новозбудованої церкви здійснить Отець та Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

Храм є унікальним не тільки для Львова, але й для України, адже в одній будівлі на різних ярусах функціонуватимуть три храми: наземний рівень – церква Софії-Премудрості Божої, на нижньому – храм святого Климентія Папи Римського і церква Гробу Господнього.

Також при церкві діятиме духовно-пасторальний центр. Тут передбачені місця для сповіді, розмови, зустрічей. Центр розпочне роботу після освячення храму.

Храм буде відкритий для спільноти Львова, а не лише для середовища УКУ. У будівлі встановлено ліфт та облаштовано пандуси. Тому люди з особливими потребами та особи, яким важко підніматися по сходах, зможуть безперешкодно потрапити на будь-який рівень храму.

Програма

10 вересня, субота

16:00 – Молебень до Божого Милосердя у соборі Св. Юра

16:30 – Молитовна хода із собору Св. Юра до храму Софії – Премудрості Божої з перенесенням Ярославської чудотворної ікони «Милосердя двері»

18:00 – Вечірня з Литією

19:30 – Концертна програма

11 вересня, неділя

8:00 – Утреня

10:00 – Архиєрейська Літургія з Чином посвячення храму Софії – Премудрості Божої, яку очолить Блаженніший Святослав у співслужінні з єпископами Синоду УГКЦ

12:30 – Святкова гостина

14:00 – концерт духовної музики