В УКУ презентують книгу ієромонаха Луки (Михайловича) «На маргінесі пройденого»

У п’ятницю, 26 травня 2023 року, в Українському католицькому університеті презентують книгу ієромонаха Луки (Михайловича) «На маргінесі пройденого».  Книжка приурочена до 20-ліття мого монашого і священничого служіння ієромонаха Луки і є, за його словами, «скромним підсумком пройденого шляху».
 
«Я присвячую книжку моїм численним друзям, рідні, однодумцям, духовним дітям, яких Бог подарував мені на життєвому шляху та які супроводили мене своїми молитвами й підтримкою», – зазначив автор. Він зауважив, що до видання книги долучилося чимало друзів та читачів, які спонукали його надрукувати свої роздуми. 20 років з дня ієрейського рукоположення ієромонаха Луки виповнилося якраз 24 лютого 2022 року, в день початку повномаштабного російського вторгнення. Ця подія ще більше спричинилася до рішення друкованого видання. 
 
«Ця книжка – не збірка проповідей, не богословські есе. Це лише особисті міркування на маргінесі пройденого шляху. Вони були написані в келії, в авдиторії, у потязі, на залізничному двірці, під час місіонерських поїздок, у тиші або посеред насиченого подіями дня. Ці тексти такі ж різні, як життя. Вважаю, для будь-якої творчості важливий простір. І Бог давав мені його. Без свободи ми не здатні творити, а кожна творча особа має право на помилки й на власну міру суб’єктивності», – підкреслив автор. «Упевнений, що в Бозі ми здатні постійно розкривати в собі пульсувальну творчу потенцію Духу, що її влив Творець у нас як у Свій образ. Завдяки богоспілкуванню, відкриваючи в собі творче начало, наше життя перестає бути прісним і починає вигравати многотою барв, стаючи цікавим передовсім для нас самих».
 
Презентація книги буде також доброю нагодою помолитися разом, поспілкуватися і насолодитися теплотою зустрічі. Відбудеться вона в Українському католицькому університеті у Львові (вул. Козельницька, 2а). Спільна молитва у храмі святої Софії-Премудрості Божої розпочнеться о 18:00, а відтак книгу представлять у Центрі Шептицького.
 
Придбати книжку можна також поштою. Для цього можна контактувати з відповідальною особою, написавши їй на телеграм або вайбер 0679623623. Можливе також відправлення за межі України.