В УКУ проходить IV Міжнародна школа мультимедійної журналістики

З 9 по 14 липня на магістерській програмі з медіакомунікацій УКУ вже вчетверте відбувається Міжнародна школа мультимедійної журналістики (ISMJ) в партнерстві з Institut für Journalismus & Medienmanagement der FHWien der WKW та Kooperationsbüro Lemberg – Австрійським бюро кооперації у Львові.

Протягом тижня п’ять команд у складі двадцяти студентів із чотирьох країн (Австрії, Грузії, Данії й України) створюватимуть мультимедійні проекти на тему креативних індустрій. Інтернаціональні команди працюють під керівництвом українських менторів: режисера, фільммейкера та директора «Doc Kino Transformazija Studio» Дмитра Коновалова; режисерки та сценаристки Жанни Озірної; фільммейкера, тренера і лектора УКУ Андрія Приймаченка; фоторепортера, фотографа та засновника студії «Trice one designs» Тараса Костирко; а також співзасновника «Young&Hungry Production», режисера, сценариста і лектора УКУ Омеляна Ощудляка.

Програма школи містить три основні блоки: освітню (тематичні лекції і презентації), культурну (тури, неформальні івенти), а також практичну (роботи в командах, зйомки в полі, робота в ньюзрумі тощо).

У межах освітнього блоку цього року виступив керівник проекту «Міський медіа архів» Богдан Шумилович із темою «Вплив місця на місто: про залежність креативної економіки від минулого».

Магістерська програма з  медіакомунікацій пропонує усім охочим взяти участь у презентації фінальних командних мультимедійних проектів від учасників школи цієї суботи (14 липня) у Львові, в корпусі ФБФ на Хуторівці. Учасники школи обіцяють оригінальні теми та формати.

Джерело: Департамент інформації УГКЦ