В УКУ сьогодні колишні політв’язні презентуватимуть книгу про борця за легалізацію УГКЦ

blagoslovenni-dushiУ вівторок, 17 листопада, в академічному корпусі УКУ (вул. Козельницька, 2а; 305 ауд.) відбудеться презентація книги “Благословенні душі, що вміють випромінювати” (Зеновій Красівський і Олена Антонів). Початок о 16.00 год.

Книга присвячена лицарю духу, співзасновнику підпільного Українського національного фронту Зеновію Красівському, який усе життя боровся за незалежність України та легалізацію УГКЦ, відбувши за це 26 невільничих літ, та його дружині Олені Антонів – берегині політв’язнів, матері Тараса Чорновола.

Книга містить твори З. Красівського, зокрема вперше опубліковану поетичну збірку «Месник», видану 1984 р. в Лондоні, збірку «Невольницькі плачі», його виступи, листи, а також епістолярний роман Зеновія та активістки Міжнародної Амністії з Нью-Йорка Айріс Акагоші, спогади друзів та співв’язнів, документи слідства й суду з архіву колишнього КДБ. Окрема частина книжки присвячена незабутній Олені Антонів, яка трагічно загинула на очах у Зеновія.

У презентаціях цієї книги в різних містах України беруть участь колишні політв’язні, побратими З. Красівського, а також упорядники книги – Люба Маринович, Юрій Зайцев.

Запрошують прийти, поспілкуватися з учасниками опозиційного руху, та придбати якісну патріотичну книгу з автографами від упорядників.

За матеріалами: ucu.edu.uagk-press.if.ua