В УКУ стартував молодіжний проект «Be Good radio».Про основну мету його створення, творчих натхненників й плани на майбутнє розповідає Оксана Пужаковська, керівник проекту

fZL7fhКреативною ініціативою Українського католицькою університету стала радіостанція «Be Good radio». Про основну мету її створення, творчих натхненників й плани на майбутнє розповіла Оксана Пужаковська, керівник проекту.
Оксано, як саме виникла ідея створення цього радіо та хто є її автором?
– Ідея доволі давня, вона виникла ще у 2011 році, і насправді проект  існує вже тривалий період часу. Це добре відоме студентське радіо, яке колись називалося «УКУпочці». Зараз ми провели ребрендинг  і змінили назву на «Be Good radio».
–   Чи  відрізняється  тепер формат роботи радіостанції?
– Окрім назви, ми поміняли й логотип та формат звучання. «Be Good radio» відтепер звучатиме не тільки на перервах в університеті, а й на Інтернет-сайті. Окрім того, цього року, з вересня, ми будемо звучати 24 години на добу. Ранкові ефіри будуть вести студенти – це живі включення, які відразу транслюватимуть на сайт, а ввечері буде можливість прослухати записані авторські програми.
Яка основна тематика матеріалів, які висвітлюватиме «Be Good radio»?
– Це буде синтез інформаційної-соціальної  та духовної інформації. Ми зосередимо свою увагу і на розважальній молодіжній та культурній тематиках, і на християнських програмах. Отже, це буде духовно-світське радіо УКУ.
Розкажіть, будь ласка, про креативну команду – журналістів та інших працівників, які формують світогляд проекту.
– Команду радіо складають 8 студентів-волонтерів УКУ з різних курсів та спеціальностей («Соціальна педагогіка», «Історія», «Богослов’я», «Журналістика», Інститут екуменічних студій),  також  звукорежисер Богдан Ємець.
А які цікаві матеріали та напрацювання вже маєте  своєму творчому арсеналі?
– За 3 роки роботи, з 2011 року, в нас є дуже багато інтерв’ю: і з Владикою Борисом Ґудзяком,  і з істориком Ярославом Грицаком, також з  різними експертами, які приїжджали до нас: з Романом  Вінтонівим, Лесею Оробець тощо.
В чому полягає основна мета радіо «Be Good radio» та  які ваші плани на майбутнє?
– Це радіо працює для студентів, наша основна мета – щоб нас слухали студенти УКУ, Львова і невдовзі студенти цілої України, а ще, звісно – особистий розвиток і  вдосконалення професійних навичок.