В УКУ відбудеться конференція на тему: “Суспільні злами і поворотні моменти: макроподії крізь призму автобіографічної розповіді”

Українська Асоціаціimg_29411-300x249я Усної Історії та Інститут Історії Церкви УКУ проведуть наукову конференцію на тему: “Суспільні злами і поворотні моменти: макроподії крізь призму автобіографічної розповіді”.  Конференція триватиме  25–26 вересня.

Доповідачі зосередять свою увагу на питаннях історичних травм і трагедій в ракурсі усноісторичної оповіді, географії у біографії, на темі майдану як особистісного досвіду та дослідницького поля і на дослідженнях усної історії загалом. У часі засідань буде нагода подискутувати про значення поворотних історичних моментів та ролі у них окремої особи.

Участь у конференції візьмуть науковці з України та закордону, зокрема, з Києва, Одеси, Ялти, Варшави та Кракова.

Організатори конференції наголошують, що засідання триватимуть у двох різних місцях. Першого дня, у четвер,  реєстрація на конференцію розпочнеться о 9:00 год у семінарській кімнаті головного корпусу УКУ (вул. Іл. Свєнціцького, 17, ауд. 130).  Другого дня засідання конференції розпочнеться о 9:00 год. у семінарській кімнаті академічного корпусу УКУ (вул. Козельницька, 2а, ауд. 424).

Програма конференції тут