В УКУ відбудеться «Вифлеємська гостина» для тих, хто в потребі

6 січня 2023 року Український католицький університет запрошує людей у потребі відсвяткувати Святвечір.

Традиційно у Надвечір’я Різдва Христового в стінах Українського католицького університету працівники та студенти організовують благодійну ініціативу «Вифлеємська гостина» для тих, хто є в потребі. Ця ініцатива, запозичена з ідеї Праведного Митрополита Андрея  у стінах Богословської академії напередодні різдвяних свят щороку роздавати подарунки для людей у потребі, в УКУ триває вже 26 років. «Цей рік не стане виключенням, адже всі прагнуть  відчути атмосферу Різдва навіть у часі повномасштабної війни»,  – зазначають організатори. «Запрошуємо усіх нужденних розділити радість великого свята – Різдва Христового. Нехай у цей різдвяний час ніхто не почувається самотнім, бо Христос прийшов у світ однаково для всіх!»

«Акція “Вифлеємська гостина”, яка відбувається в Українському католицькому університеті, має на меті об’єднати людей, які є поза межами університету, – убогих, котрі потребують хліба щоденного. УКУ як університетська спільнота студентів, викладачів, працівників хоче бути спільнотою, котра служить. Одним із наших гасел є: “Свідчити. Служити. Спілкуватися”. Це служіння відбувається в різний спосіб, й Вифлеємська гостина теж є нагодою, аби зробити невеликий видимий знак християнської допомоги для тих людей, які до нас приходять», – каже отець Назар Мисяковський, керівник Деканату з душпастирських справ УКУ.

За словами отця Назара, цьогоріч усі акції і проєкти, чи вони харизматичні, чи соціальні, мають особливість – війну, яка примножила болі українського народу:«Тому ми беремо до уваги цей факт, і, коли буде небезпека обстрілу, проситимемо всіх гостей, які прийдуть на трапезу по хліб щоденний, спуститись у бомбосховище».

Святвечір для безхатьків, нужденних та одиноких людей відбудеться в корпусі УКУ на вулиці Козельницькій у Трапезній університету. Розпочнеться святкування 6 січня о 13:00 годині з Різдвяного Богослужіння в університетському храмі Святої Софії – Премудрості Божої. Опісля усіх запрошують на святкову вечерю. 

Деталі за телефоном  +380983124296 (Роман Хмизюк)